O nas

PSB Mrówka Śrem – sklep “dom i ogród” – dla budujących, urządzających i remontujących

PSB Mrówka Śrem to nowoczesny market z sieci PSB Mrówka należącej do sektora dom i ogród. Można w nim nabyć towary niezbędne do remontu oraz utrzymania domów i ogrodów.

Priorytetem jest najwyższa jakość produktów, którą gwarantują renomowani producenci artykułów wyposażenia i dekoracji wnętrz, materiałów budowlanych i narzędzi.

Generalny remont? Mrówka Śrem na pomoc

Zakupy w PSB Mrówka Śrem to dobre rozwiązanie, gdy planujemy generalny remont pomieszczeń, czy po prostu chcemy wzbogacić nasz dom czy mieszkanie o dodatkowe elementy dekoracyjne.

E85A0660
E85A0688
E85A0683
E85A0643
E85A6538

Dzięki materiałom i akcesoriom dostępnym w PSB Mrówka Śrem można nie tylko zadbać o piękne wnętrza, ale także o otoczenie swojego domu o każdej porze roku. Specjalistyczne narzędzia ogrodowe pomogą w prowadzeniu wszelkich prac związanych z aranżacją ogrodu, a także pielęgnacją roślin.

Szeroki wybór produktów, sprzętu i akcesoriów ogrodowych pochodzących od renomowanych producentów pozwoli na sprawne wykonywanie prac wokół domu, by teren był zawsze uporządkowany oraz odpowiednio zagospodarowany.u.